Modne obuwie jesienno-zimowe

sukienka weselna Kubota klapki

Sezon jesienno-zimowy to czas, w którym należy zwrócić szczególną uwagę na obuwie. Buty zimowe powinny być bowiem nie tylko piękne, ale przede wszystkim ciepłe. Współcześni producenci doskonałej jakości obuwia skórzanego oferują nam niezliczone ilości modeli, które doskonale wpisują się w tę koncepcję. Jednak zarówno paniom, jak i panom polecamy inwestycję w przynajmniej dwie pary obuwia na chłodniejsze dni.

Jesienno-zimowe obuwie dla pań

Powszechnie wiadomo, że każda kobieta ma duże potrzeby obuwnicze. Najczęściej nie zadowala nas fakt posiadania jednej, czy dwóch par. W okresie jesienno-zimowym w szafie każdej kobiety powinny znaleźć się oficerki wykonane ze skóry naturalnej. To ponadczasowy model, który sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Jest doskonałym uzupełnieniem stylizacji bardziej i mniej oficjalnych. Aby oficerki służyły nam długie lata, powinnyśmy zainwestować w obuwie skórzane wysokiej jakości. Ponadto niezwykle ważne jest dbanie o obuwie, w postaci jego konserwacji odpowiednimi preparatami. Oprócz oficerek, każda kobieta powinna mieć w swojej szafie modne od kilku sezonów sztyblety, które doskonale pasują zarówno do spódnicy, jak i do spodni.

W obecnym sezonie największą popularnością cieszą się sztyblety w kolorze klasycznej czerni, jak również te wykonane z naturalnej skóry w kolorze brązu, szarości, czy niezwykle modnego burgundu. Na liście topowego obuwia jesienno-zimowego dla kobiet znajdują się także muszkieterki oraz botki zarówno na płaskiej podeszwie, jak również na obcasie.

Obuwie dla panów na chłodniejsze dni

Każdy elegancki mężczyzna w okresie jesienno-zimowym powinien zainwestować w modne od kilku sezonów sztyblety. Największą popularnością cieszą się te wykonane z naturalnej skóry licowej i zamszowej w kolorze czerni i brązu.

Oprócz sztybletów, warto postawić także na botki, które są kwintesencją męskiego szyku..